Logo Overskrift

Oppdrettskonkurransen - Fisk drettet i OAK

Lista viser alle arter som er drettet av medlemmer i OAK med den som har flest oppdrett øverst.
Klikker du på ikonet for oppdrettere (Oppdrettere) får du en liste over alle som har drettet den arten.


Sortering:       

Tilbake
 Poecilia reticulata / Guppy  Poeciliidae  85 oppdr.
 Poecilia wingei / Endlers guppy  Poeciliidae  70 oppdr.
 Neocaridina davidi "red" / Kirsebærreke  Atyidae  57 oppdr.
 Ancistrus sp. oppdrett  Loricariidae  56 oppdr.
 Melanoides tuberculata / Malaysisk sandsnegle, Malawi snegle  Thiaridae  53 oppdr.
 Xiphophorus hellerii / Sverddrager  Poeciliidae  40 oppdr.
 Xiphophorus maculatus / Platy  Poeciliidae  34 oppdr.
 Physa acuta / Blæresnegle  Physidae  33 oppdr.
 Ancistrus sp. l144 / Black eyed yellow bristlenose  Loricariidae  30 oppdr.
10   Labidochromis caeruleus / Golden  Cichlidae  28 oppdr.
11   Pelvicachromis pulcher / Palettciklide, sp. "sacrimontis"  Cichlidae  28 oppdr.
12   Corydoras aeneus / Metallpansermalle  Callichthyidae  25 oppdr.
13   Corydoras sterbai  Callichthyidae  23 oppdr.
14   Fundulopanchax gardneri  Aplocheilidae  23 oppdr.
15   Poecilia sphenops / Molly, Black Molly  Poeciliidae  22 oppdr.
16   Planorbis corneus / Rød posthornsnegle  Skivesnegler  22 oppdr.
17   Ancistrus dolichopterus / Blå antennemalle, L183  Loricariidae  21 oppdr.
18   Heterandria formosa / Dverg tannkarpe  Poeciliidae  21 oppdr.
19   Maylandia estherae / Rød Zebra  Cichlidae  20 oppdr.
20   Clea helena / Asiatisk jegersnegle  Neogastropoda  19 oppdr.
21   Poecilia salvatoris / Libertymolly  Poeciliidae  18 oppdr.
22   Pomacea bridgesii / eplesnegle  Orthogastropoda,  14 oppdr.
23   Aulonocara stuartgranti  Cichlidae  13 oppdr.
24   Labidochromis sp. "hongi" / Hongi  Cichlidae  13 oppdr.
25   Cyrtocara moorii / Delfinciklide  Cichlidae  12 oppdr.
26   Neoheterandria elegans  Poeciliidae  11 oppdr.
27   Neolamprologus brichardi / Prinsessen av Burundi  Cichlidae  11 oppdr.
28   Marisa cornuarietis / Posthornsnegle  Planorbidae  11 oppdr.
29   Caridina logemanni / Rød biereke, Red Bee  Atyiden  11 oppdr.
30   Neolamprologus multifasciatus  Cichlidae  11 oppdr.
31   Cyprichromis leptosoma 13   Cichlidae  10 oppdr.
32   Pseudotropheus crabro  Cichlidae  10 oppdr.
33   Pseudotropheus cyaneorhabdos  Cichlidae  10 oppdr.
34   Pterophyllum scalare / Skalare 11   Cichlidae  10 oppdr.
35   Corydoras venezuelanus 12   Callichthyidae  9 oppdr.
36   Betta splendens / Kampfisk, slørkampfisk  Belontiidae  9 oppdr.
37   Hypancistrus debilittera / Sjokolade-sebrapleco, L129  Loricariidae  9 oppdr.
38   Julidochromis ornatus  Cichlidae  9 oppdr.
39   Melanochromis auratus  Cichlidae  9 oppdr.
40   Xiphophorus variatus / Indianerplaty  Poeciliidae  9 oppdr.
41   Girardinus falcatus  Poeciliidae  9 oppdr.
42   Neocaridina sp. "blue" / Blå reke  Atyidae  8 oppdr.
43   Pseudotropheus sp. "acei" / Mary Gold  Cichlidae  8 oppdr.
44   Hypancistrus zebra / Sebrapleco L046, L098 12   Loricariidae  8 oppdr.
45   Caridina cf. babaulti var. "green" / Grønn reke  Atyiden  8 oppdr.
46   Nematobrycon lacortei / Regnbuetetra  Characidae  8 oppdr.
47   Neocaridina davidi "sakura" / Sakura  Atyidae  7 oppdr.
48   Sciaenochromis fryeri / Blå Ahli  Cichlidae  7 oppdr.
49   Poecilia caucana  Poeciliidae  7 oppdr.
50   Apistogramma borellii / Gul dvergciklide  Cichlidae  7 oppdr.
51   Apistogramma macmasteri / MacMasters dvergciklide  Cichlidae  7 oppdr.
52   Fundulopanchax gardneri nigerianus  Aplocheilidae  7 oppdr.
53   Neolamprologus leleupi / Sitronciklide  Cichlidae  7 oppdr.
54   Aulonocara jacobfreibergi  Cichlidae  7 oppdr.
55   Labidochromis sp. "mbamba" / Mbamba  Cichlidae  7 oppdr.
56   Amatitlania nigrofasciatus / Sebraciklide  Cichlidae  6 oppdr.
57   Tylomelania sp. / Sulawesisnegle  Pachychilidae  6 oppdr.
58   Aphyosemion striatum  Aplocheilidae  6 oppdr.
59   Protomelas taeniolatus / Taiwan Red  Cichlidae  6 oppdr.
60   Limia melanogaster / Blå limia  Poeciliidae  6 oppdr.
61   Geophagus steindachneri 12   Cichlidae  6 oppdr.
62   Macrobrachium assamensis / Indisk kloreke  Palaemonidae  6 oppdr.
63   Julidochromis transcriptus  Cichlidae  6 oppdr.
64   Apistogramma cacatuoides / Kakadueciklide  Cichlidae  6 oppdr.
65   Paracyprichromis nigripinnis 10   Cichlidae  6 oppdr.
66   Trichopodus leerii / Perlegurami, Mosaikgurami  Osphronemidae  6 oppdr.
67   Peckoltia compta / Leopardfroskpleco, L134 14   Loricariidae  5 oppdr.
68   Neocaridina davidi "blue jelly" / Blue jelly  Atyidae  5 oppdr.
69   Fundulopanchax scheeli  Aplocheilidae  5 oppdr.
70   Copadichromis borleyi  Cichlidae  5 oppdr.
71   Xenotilapia melanogenys 15   Cichlidae  5 oppdr.
72   Epiplatys annulatus / Klovnekilli  Aplocheilidae  5 oppdr.
73   Betta mahachaiensis  Belontiidae  5 oppdr.
74   Caridina mariae "blue tiger" / Blå tigerreke, Blue Tiger  Atyiden  5 oppdr.
75   Epiplatys dageti / Akvariegjedde  Aplocheilidae  5 oppdr.
76   Pseudotropheus saulosi  Cichlidae  5 oppdr.
77   Corydoras paleatus / Flekket pansermalle  Callichthyidae  5 oppdr.
78   Ameca splendens  Goodeidae  5 oppdr.
79   Xenotoca eiseni  Goodeidae  5 oppdr.
80   Chapalichthys pardalis  Goodeidae  4 oppdr.
81   Cryptoheros sajica / Sajica-ciklide  Cichlidae  4 oppdr.
82   Tropheus duboisi  Cichlidae  4 oppdr.
83   Fundulopanchax marmoratus  Aplocheilidae  4 oppdr.
84   Tropheus moorii  Cichlidae  4 oppdr.
85   Altolamprologus compressiceps / Compressed Cichlid  Cichlidae  4 oppdr.
86   Placidochromis electra / Elektra  Cichlidae  4 oppdr.
87   Lamprichthys tanganicanus 10   Poeciliidae  4 oppdr.
88   Xiphophorus nezahualcoyotl  Poeciliidae  4 oppdr.
89   Tanichthys micagemmae / Dvergkardinalfisk  Cyprinidae  4 oppdr.
90   Alfaro cultratus / Levendefødende knivfisk  Poeciliidae  4 oppdr.
91   Herotilapia multispinosa / Regnbueciklide  Cichlidae  4 oppdr.
92   Corydoras nattereri 12   Callichthyidae  4 oppdr.
93   Limia nigrofasciata / Svartbåndlimia  Poeciliidae  4 oppdr.
94   Apistogramma viejita  Cichlidae  4 oppdr.
95   Julidochromis marlieri  Cichlidae  4 oppdr.
96   Paedocypris progenetica 20   Danioninae  4 oppdr.
97   Metriaclima sp. "msobo" / Msobo Magunga  Cichlidae  4 oppdr.
98   Pseudotropheus socolofi  Cichlidae  4 oppdr.
99   Cyathopharynx foai 15   Cichlidae  4 oppdr.
100   Xiphophorus pygmaeus / Pygme Sverddrager  Poeciliidae  4 oppdr.
101   Maylandia sp. zebra gold "kawanga" / Zebra gold  Cichlidae  4 oppdr.
102   Pseudotropheus joanjohnsonae  Cichlidae  4 oppdr.
103   Puntius titteya / Sherrybarbe  Cyprinidae  4 oppdr.
104   Corydoras schultzei / sp Black, Black Cory 12   Callichthyidae  3 oppdr.
105   Trichopodus trichopterus / Blå gurami , Trepunkt gurami  Osphronemidae  3 oppdr.
106   Callochromis pleurospilus  Cichlidae  3 oppdr.
107   Nematobrycon palmeri / Keisertetra  Characidae  3 oppdr.
108   Betta persephone 15   Belontiidae  3 oppdr.
109   Asolene spixi / Sebraeplesnegle  Ampullariidae  3 oppdr.
110   Hypsophrys nicaraguensis  Cichlidae  3 oppdr.
111   Corydoras sp. c007 / C007 15   Callichthyidae  3 oppdr.
112   Anomalochromis thomasi  Cichlidae  3 oppdr.
113   Betta rutilans / Rød dvergkampfisk 15   Belontiidae  3 oppdr.
114   Chromidotilapia guentheri  Cichlidae  3 oppdr.
115   Apistogramma agassizii / Regnbueciklide  Cichlidae  3 oppdr.
116   Poecilia velifera / Seilfinnemolly  Poeciliidae  3 oppdr.
117   Xenotilapia bathyphila  Cichlidae  3 oppdr.
118   Thiara winteri / Thiara winteri-snegle  Thiaridae Troschel  3 oppdr.
119   Corydoras duplicareus / Falsk Adolfi pansermalle 13   Callichthyidae  3 oppdr.
120   Hemichromis bimaculatus / Juvelciklide  Cichlidae  3 oppdr.
121   Fossorochromis rostratus  Cichlidae  3 oppdr.
122   Betta unimaculata 13   Belontiidae  3 oppdr.
123   Melanotaenia praecox / Neon Regnbuefisk  Melanotaeniidae  3 oppdr.
124   Caridina logemanni "black bee" / Sort biereke, Black bee  Atyiden  3 oppdr.
125   Neolamprologus pulcher / Prinsessen av Zambia  Cichlidae  3 oppdr.
126   Apistogramma sp. "papagei" / A91  Cichlidae  3 oppdr.
127   Betta channoides 15   Belontiidae  3 oppdr.
128   Corydoras adolfoi 12   Callichthyidae  3 oppdr.
129   Neolamprologus caudopunctatus  Cichlidae  3 oppdr.
130   Pseudotropheus sp. polit  Cichlidae  3 oppdr.
131   Microctenopoma ansorgii / Oransje buskfisk 11   Anabantidae  3 oppdr.
132   Labeotropheus trewavasae  Cichlidae  3 oppdr.
133   Sewellia lineolata 10   Balitoridae  3 oppdr.
134   Xiphophorus cortezi / Cortez" sverddrager  Poeciliidae  3 oppdr.
135   Pelvicachromis taeniatus / Smaragdciklide  Cichlidae  3 oppdr.
136   Xiphophorus mayae  Poeciliidae  3 oppdr.
137   Corydoras sp. cw010 / CW010, Gold Laser 12   Callichthyidae  3 oppdr.
138   Aphyosemion bivittatum  Aplocheilidae  3 oppdr.
139   Tanichthys albonubes / Venusfisk  Cyprinidae  3 oppdr.
140   Pseudacanthicus sp. l452 19   Loricariidae  3 oppdr.
141   Aphyosemion australe / Lyrehale Killi  Aplocheilidae  3 oppdr.
142   Jenynsia onca 10   Anablepidae  3 oppdr.
143   Danio rerio / Sebrafisk  Cyprinidae  3 oppdr.
144   Betta imbellis / Fredelig kampfisk  Belontiidae  3 oppdr.
145   Brachyrhaphis roseni / Kardinaltannkarpe 10   Poeciliidae  3 oppdr.
146   Carassius auratus / Gullfisk  Cyprinidae  3 oppdr.
147   Characodon lateralis / Regnbuegoodeide  Goodeidae  3 oppdr.
148   Poecilia obscura  Poeciliidae  3 oppdr.
149   Xiphophorus xiphidium  Poeciliidae  3 oppdr.
150   Nannacara anomala  Cichlidae  2 oppdr.
151   Sturisoma aureum 12   Loricariidae  2 oppdr.
152   Corydoras sp. cw009 / CW009, Green Laser 13   Callichthyidae  2 oppdr.
153   Poecilia gilli  Poeciliidae  2 oppdr.
154   Cyprinus carpio / Koi, Koikarpe  Cyprinidae  2 oppdr.
155   Apistogramma panduro  Cichlidae  2 oppdr.
156   Cryptoheros nanoluteus  Cichlidae  2 oppdr.
157   Corydoras knaacki / CW032 14   Callichthyidae  2 oppdr.
158   Corydoras burgessi 12   Callichthyidae  2 oppdr.
159   Phallichthys amates  Poeciliidae  2 oppdr.
160   Corydoras sp. c121 / C121 13   Callichthyidae  2 oppdr.
161   Aequidens rivulatus / Grønn aequidens  Cichlidae  2 oppdr.
162   Corydoras panda / Panda-pansermalle 12   Callichthyidae  2 oppdr.
163   Corydoras caudimaculatus 12   Callichthyidae  2 oppdr.
164   Poecilia latipinna / Seilfinnemolly  Poeciliidae  2 oppdr.
165   Aphyosemion poliaki  Aplocheilidae  2 oppdr.
166   Corydoras sp. cw016 / CW016 19   Callichthyidae  2 oppdr.
167   Cynotilapia afra  Cichlidae  2 oppdr.
168   Neocaridina sp.  Atyidae  2 oppdr.
169   Rocio octofasciata / Jack Dempsey  Cichlidae  2 oppdr.
170   Neocaridina cf. zhangjiajiensis var. white / Hvit perlereke  Atyidae  2 oppdr.
171   Gymnocorymbus ternetzi / Skjørtetetra 10   Characidae  2 oppdr.
172   Pethia conchonius / Praktbarbe  Cyprinidae  2 oppdr.
173   Otopharynx tetrastigma  Cichlidae  2 oppdr.
174   Pseudacanthicus sp. l065 19   Loricariidae  2 oppdr.
175   Fundulopanchax mamfensis  Aplocheilidae  2 oppdr.
176   Trichogaster lalius / Dverggurami  Osphronemidae  2 oppdr.
177   Laetacara curviceps / Kurvciklide  Cichlidae  2 oppdr.
178   Hemichromis lifalili  Cichlidae  2 oppdr.
179   Altolamprologus calvus  Cichlidae  2 oppdr.
180   Fundulopanchax sjostedti  Aplocheilidae  2 oppdr.
181   Betta tussyae 15   Belontiidae  2 oppdr.
182   Nothobranchius melanospilus  Aplocheilidae  2 oppdr.
183   Corydoras sp. c090 / C090 17   Callichthyidae  2 oppdr.
184   Pelvicachromis subocellatus  Cichlidae  2 oppdr.
185   Neolamprologus brevis  Cichlidae  2 oppdr.
186   Hypancistrus sp. l201 / Orinoco Angel Pleco 15   Loricariidae  2 oppdr.
187   Maylandia aurora  Cichlidae  2 oppdr.
188   Priapella intermedia  Poeciliidae  2 oppdr.
189   Pseudotropheus demasoni  Cichlidae  2 oppdr.
190   Melanotaenia boesemani / Boesemans regnbuefisk  Melanotaeniidae  2 oppdr.
191   Corydoras metae / Svartryggpansermalle 12   Callichthyidae  2 oppdr.
192   Aspidoras sp. C125 12   Callichthyidae  2 oppdr.
193   Aphyosemion elberti  Aplocheilidae  2 oppdr.
194   Corydoras oiapoquensis 12   Callichthyidae  2 oppdr.
195   Hasemania nana / Kobbertetra  Characidae  2 oppdr.
196   Micropoecilia picta / Sump Molly  Poeciliidae  2 oppdr.
197   Melanotaenia eachamensis  Melanotaeniidae  2 oppdr.
198   Priapella compressa  Poeciliidae  2 oppdr.
199   Pethia ticto / Indianerbarbe, Odessabarbe  Cyprinidae  2 oppdr.
200   Corydoras parallelus 15   Callichthyidae  2 oppdr.
201   Xiphophorus clemenciae / Gul sverddrager  Poeciliidae  2 oppdr.
202   Betta siamorientalis  Belontiidae  2 oppdr.
203   Hypancistrus sp. l340, lda19 13   Loricariidae  2 oppdr.
204   Neolamprologus similis  Cichlidae  2 oppdr.
205   Aphyosemion celiae  Aplocheilidae  2 oppdr.
206   Melanotaenia parva 10   Melanotaeniidae  2 oppdr.
207   Gambusia affinis / Mosquitofish  Poeciliidae  2 oppdr.
208   Astronotus ocellatus / Oscar 12   Cichlidae  2 oppdr.
209   Corydoras multimaculatus 16   Callichthyidae  2 oppdr.
210   Aphyosemion cognatum  Aplocheilidae  2 oppdr.
211   Aplocheilus lineatus  Aplocheilidae  2 oppdr.
212   Mikrogeophagus ramirezi / Sommerfuglciklide 12   Cichlidae  2 oppdr.
213   Panaqolus sp. l397  Loricariidae  2 oppdr.
214   Pseudotropheus elongatus  Cichlidae  2 oppdr.
215   Apistogramma nijsseni / Panda dvergciklide  Cichlidae  2 oppdr.
216   Apistogramma hongsloi / Rød dvergciklide  Cichlidae  2 oppdr.
217   Aphyosemion dargei  Aplocheilidae  2 oppdr.
218   Danio albolineatus / Blå danio, Perledanio  Cyprinidae  2 oppdr.
219   Aphyosemion gabunense  Aplocheilidae  2 oppdr.
220   Gambusia holbrooki / Østlig moskitofisk  Poeciliidae  2 oppdr.
221   Ataeniobius toweri  Goodeidae  2 oppdr.
222   Pseudacanthicus leopardus / Leopardpleco, L600, LDA073 19   Loricariidae  2 oppdr.
223   Symphysodon sp. discus oppdrett / Discus 14   Cichlidae  2 oppdr.
224   Neetroplus nematopus  Cichlidae  2 oppdr.
225   Betta macrostoma 18   Belontiidae  2 oppdr.
226   Pseudacanthicus spinosus / L096, L160 19   Loricariidae  2 oppdr.
227   Neocaridina davidi "yellow" / Gul reke  Atyidae  2 oppdr.
228   Corydoras sp. cw021 / CW021 12   Callichthyidae  2 oppdr.
229   Nomorhamphus liemi / Celebes-halvnebb 12   Hemiramphidae  2 oppdr.
230   Protomelas kirkii  Cichlidae  2 oppdr.
231   Scleromystax sp. cw038 / CW038 14   Callichthyidae  2 oppdr.
232   Turbo brunneus  Trochhoidea  2 oppdr.
233   Paraneetroplus maculicauda / Sortbelteciklide  Cichlidae  1 oppdr.
234   Pelvicachromis kribensis  Cichlidae  1 oppdr.
235   Spectracanthicus sp. l030 17   Loricariidae  1 oppdr.
236   Corydoras boesemani 16   Callichthyidae  1 oppdr.
237   Cleithracara maronii / Nøkkelhullciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
238   Pseudotropheus johannii  Cichlidae  1 oppdr.
239   Neocaridina heteropoda sp. sort / sakura sort  Atyidae  1 oppdr.
240   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
241   Boraras maculatus / Dvergrasbora 15   Cyprinidae  1 oppdr.
242   Pterophyllum leopoldi / Dvergscalare 12   Cichlidae  1 oppdr.
243   Fundulopanchax mirabilis  Aplocheilidae  1 oppdr.
244   Aequidens pulcher / Blå ciklide, Blå acara  Cichlidae  1 oppdr.
245   Thorichthys ellioti / Ellioticiklide  Cichlidae  1 oppdr.
246   Laimosemion agilae  Rivulidae  1 oppdr.
247   Corydoras pygmaeus / Pygmépansermalle 15   Callichthyidae  1 oppdr.
248   Cichlasoma beani 10   Cichlidae  1 oppdr.
249   Trigonostigma heteromorpha / Kileflekkrasbora 10   Cyprinidae  1 oppdr.
250   Nannacara taenia    Cichlidae  1 oppdr.
251   Melanotaenia duboulayi 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
252   Paracheirodon axelrodi / Kardinaltetra 20   Characidae  1 oppdr.
253   Betta rubra 11   Belontiidae  1 oppdr.
254   Fundulopanchax oeseri  Aplocheilidae  1 oppdr.
255   Cryptoheros septemfasciatus  Cichlidae  1 oppdr.
256   Betta sp. "palankaraya" 15   Belontiidae  1 oppdr.
257   Pseudacanthicus sp. l025 20   Loricariidae  1 oppdr.
258   Poropanchax normani  Rivulidae  1 oppdr.
259   Poecilia mexicana  Poeciliidae  1 oppdr.
260   Aphyosemion hera    Aplocheilidae  1 oppdr.
261   Tropheops sp. 'red cheek'  Cichlidae  1 oppdr.
262   Trichogaster chuna / Honninggurami  Osphronemidae  1 oppdr.
263   Australoheros facetus  Cichlidae  1 oppdr.
264   Neolamprologus olivaceous  Cichlidae  1 oppdr.
265   Melanotaenia sp. 11   Melanotaeniidae  1 oppdr.
266   Hyphessobrycon flammeus / Riotetra, Flammetetra  Characidae  1 oppdr.
267   Barboides gracilis 10   Cyprinidae  1 oppdr.
268   Thoracochromis brauschi    Cichlidae  1 oppdr.
269   Pseudacanthicus sp. l097 19   Loricariidae  1 oppdr.
270   Aplocheilichthys pumilus / Tanganyika Lyktøye  Poeciliidae  1 oppdr.
271   Xiphophorus continens  Poeciliidae  1 oppdr.
272   Elassoma evergladei / Dvergsolabbor  Elassomatidae  1 oppdr.
273   Cambarellus shufeldtii / Cajun dwarf crayfish  Cambaridae  1 oppdr.
274   Trichogaster fasciata / Båndgurami, Stripet gurami  Osphronemidae  1 oppdr.
275   Nandopsis tetracanthus  Cichlidae  1 oppdr.
276   Corydoras ehrhardti 13   Callichthyidae  1 oppdr.
277   Nimbochromis livingstonii  Cichlidae  1 oppdr.
278   Danio tinwini / Tinwini  Cyprinidae  1 oppdr.
279   Melanotaenia splendida inornata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
280   Betta smaragdina / Smaragdkampfisk 11   Belontiidae  1 oppdr.
281   Thorichthys aureus  Cichlidae  1 oppdr.
282   Corydoras sp. cw037 / CW037 18   Callichthyidae  1 oppdr.
283   Synodontis lucipinnis 17   Mochokidae  1 oppdr.
284   Brachyrhaphis punctifer 10   Poeciliidae  1 oppdr.
285   Xiphophorus montezumae / Montezumasverddrager  Poeciliidae  1 oppdr.
286   Xiphophorus multilineatus  Poeciliidae  1 oppdr.
287   Scleromystax kronei 13   Callichthyidae  1 oppdr.
288   Panaqolus sp. l169 18   Loricariidae  1 oppdr.
289   Corydoras gossei 14   Callichthyidae  1 oppdr.
290   Poecilocharax weitzmani / Weitzmans rovtetra  Crenuchidae  1 oppdr.
291   Danio margaritatus / Stjernedanio, Galaxy Rasbora  Cyprinidae  1 oppdr.
292   Melanotaenia synergos  Melanotaeniidae  1 oppdr.
293   Aphyosemion riggenbachi  Aplocheilidae  1 oppdr.
294   Betta strohi 15   Belontiidae  1 oppdr.
295   Thorichthys helleri  Cichlidae  1 oppdr.
296   Betta uberis / Pangkalan 15   Belontiidae  1 oppdr.
297   Betta cf. "rutilans" / Green fire betta 15   Belontiidae  1 oppdr.
298   Pseudacanthicus cf. leopardus / Demini Leopardpleco, L114, LDA007 20   Loricariidae  1 oppdr.
299   Crenicichla proteus 10   Cichlidae  1 oppdr.
300   Pseudomugil luminatus / Red Neon Blue-Eye  Pseudomugilidae  1 oppdr.
301   Apistogramma bitaeniata / Tostripet dvergciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
302   Macropodus spechti / Svart makropode  Belontiidae  1 oppdr.
303   Ancistrus sp. l180  Loricariidae  1 oppdr.
304   Corydoras napoensis 11   Callichthyidae  1 oppdr.
305   Lamprologus occelatus  Cichlidae  1 oppdr.
306   Protomelas annectens  Cichlidae  1 oppdr.
307   Microdevario kubotai / Smaragd rasbora, Neon Dwarf Rasbora  Cyprinidae  1 oppdr.
308   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
309   Xenotilapia ochrogenys  Cichlidae  1 oppdr.
310   Betta sp. "riau red" (apiapi) 15   Belontiidae  1 oppdr.
311   Pelvicachromis sacrimontis  Cichlidae  1 oppdr.
312   Neoheterandria tridentiger  Poeciliidae  1 oppdr.
313   Phallichthys quadripunctatus  Poeciliidae  1 oppdr.
314   Neolamprologus helianthus    Cichlidae  1 oppdr.
315   Planorbarius corneus grandis / Great Ramshorn, Stor skivesnegl  Planorbidae  1 oppdr.
316   Macropodus opercularis / Paradisfisk  Belontiidae  1 oppdr.
317   Ancistrus sp. l071, l181, l249  Loricariidae  1 oppdr.
318   Lestradea perspicax  Cichlidae  1 oppdr.
319   Corydoras nanus 11   Callichthyidae  1 oppdr.
320   Protomelas fenestratus  Cichlidae  1 oppdr.
321   Fundulopanchax walkeri  Aplocheilidae  1 oppdr.
322   Puntius semifasciolatus / Messingbarbe  Cyprinidae  1 oppdr.
323   Corydoras hastatus / Dvergpansermalle 15   Callichthyidae  1 oppdr.
324   Corydoras orcesi 19   Callichthyidae  1 oppdr.
325   Aequidens patricki  Cichlidae  1 oppdr.
326   Brachyrhaphis olomina 10   Poeciliidae  1 oppdr.
327   Phalloceros caudimaculatus / Kaudi  Poeciliidae  1 oppdr.
328   Apteronotus albifrons / Black Ghost, Knivfisk 21   Apteronotidae  1 oppdr.
329   Geophagus proximus    Cichlidae  1 oppdr.
330   Moenkhausia cosmops 12   Characidae  1 oppdr.
331   Apistogramma iniridae  Cichlidae  1 oppdr.
332   Hypancistrus sp. l236 16   Loricariidae  1 oppdr.
333   Lethrinops albus  Cichlidae  1 oppdr.
334   Moenkhausia pittieri / Briljanttetra, Diamanttetra 13   Characidae  1 oppdr.
335   Leporacanthicus heterodon / Golden Vampire Pleco 18   Loricariidae  1 oppdr.
336   Neolamprologus buescheri  Cichlidae  1 oppdr.
337   Crenuchus spilurus / Seilfinnetetra 10   Crenuchidae  1 oppdr.
338   Parosphromenus deissneri / Lakrisgurami 15   Belontiidae  1 oppdr.
339   Melanotaenia trifasciata / Stripet regnbuefisk  Melanotaeniidae  1 oppdr.
340   Betta hendra 15   Belontiidae  1 oppdr.
341   Guianacara geayi 10   Cichlidae  1 oppdr.
342   Guianacara stergiosi / sp. "Rio Caroni", sp. "Red Cheek" 10   Cichlidae  1 oppdr.
343   Apistogramma sp. d33  Cichlidae  1 oppdr.
344   Caridina cf. breviata "bumblebee" / Humlereke, Bumblebee  Atyiden  1 oppdr.
345   Hypancistrus sp. l260 10   Loricariidae  1 oppdr.
346   Congochromis dimidiatus / Rød kongociklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
347   Trigonostigma hengeli 12   Cyprinidae  1 oppdr.
348   Epiplatys zenkeri  Aplocheilidae  1 oppdr.
349   Cryptoheros spilurus / Blåøyd ciklide, Tigerciklide  Cichlidae  1 oppdr.
350   Boraras brigittae / Moskito-rasbora 15   Cyprinidae  1 oppdr.
351   Apistogramma trifasciata  Cichlidae  1 oppdr.
352   Labeotropheus fuelleborni / Blå mbuna  Cichlidae  1 oppdr.
353   Guianacara owroewefi 10   Cichlidae  1 oppdr.
354   Dario dario / Skarlagenrød kamelonfisk  Badidae  1 oppdr.
355   Betta simplex  Belontiidae  1 oppdr.
356   Pseudotropheus flavus  Cichlidae  1 oppdr.
357   Gymnogeophagus balzanii 13   Cichlidae  1 oppdr.
358   Apistogramma eunotus  Cichlidae  1 oppdr.
359   Hypancistrus sp. l262 12   Loricariidae  1 oppdr.
360   Nanochromis transvestitus 11   Cichlidae  1 oppdr.
361   Corydoras araguaiaensis 16   Callichthyidae  1 oppdr.
362   Fundulopanchax amieti  Aplocheilidae  1 oppdr.
363   Rineloricaria lima    Loricariidae  1 oppdr.
364   Ancistrus sp. "rio paraguay" / Rødflekk ancistrus  Loricariidae  1 oppdr.
365   Melanotaenia maccullochi  Melanotaeniidae  1 oppdr.
366   Girardinus metallicus / Metalltannkarpe  Poeciliidae  1 oppdr.
367   Epiplatys barmoiensis  Aplocheilidae  1 oppdr.
368   Dicrossus filamentosus / Sjakkbrettciklide 16   Cichlidae  1 oppdr.
369   Dicrossus maculatus 16   Cichlidae  1 oppdr.
370   Tropheus kasabae  Cichlidae  1 oppdr.
371   Maylandia greshakei  Cichlidae  1 oppdr.
372   Apistogramma sp.d31  Cichlidae  1 oppdr.
373   Apistogramma geisleri  Cichlidae  1 oppdr.
374   Corydoras reynoldsi 12   Callichthyidae  1 oppdr.
375   Corydoras atropersonatus 14   Callichthyidae  1 oppdr.
376   Simpsonichthys constanciae / Featherfin pearlfish  Rivulidae  1 oppdr.
377   Hypancistrus sp. "monte dourado" / L411  Loricariidae  1 oppdr.
378   Epiplatys dageti monroviae / Killi  Aplocheilidae  1 oppdr.
379   Panaqolus albivermis / L204, Flash Pleco 14   Loricariidae  1 oppdr.
380   Crenicara punctulatum 17   Cichlidae  1 oppdr.
381   Tropheops macrophthalmus  Cichlidae  1 oppdr.
382   Julidochromis regani  Cichlidae  1 oppdr.
383   Apistogramma hoignei  Cichlidae  1 oppdr.
384   Melanochromis dialeptos  Cichlidae  1 oppdr.
385   Neolamprologus marunguensis  Cichlidae  1 oppdr.
386   Ophthalmotilapia ventralis 10   Cichlidae  1 oppdr.
387   Corydoras sodalis 11   Callichthyidae  1 oppdr.
388   Trichopsis pumila / Pygmêgurami 10   Belontiidae  1 oppdr.
389   Anablepsoides hartii  Rivulidae  1 oppdr.
390   Panaqolus sp. l398 18   Loricariidae  1 oppdr.
391   Xiphophorus couchianus  Poeciliidae  1 oppdr.
392   Neolamprologus tretocephalus / Fembåndsciklide  Cichlidae  1 oppdr.
393   Characodon audax / Den sorte prins  Goodeidae  1 oppdr.
394   Betta falx 15   Belontiidae  1 oppdr.
395   Maylandia lombardoi  Cichlidae  1 oppdr.
396   Apistogramma sp. "pebas" (morado)  Cichlidae  1 oppdr.
397   Danio frankei / Leoparddanio  Cyprinidae  1 oppdr.
398   Apistogramma uaupesi  Cichlidae  1 oppdr.
399   Geophagus parnaibae    Cichlidae  1 oppdr.
400   Loricaria contradens / contradens 13   Loricariidae  1 oppdr.
401   Thysochromis ansorgii  Cichlidae  1 oppdr.
402   Oreochromis mossambicus  Cichlidae  1 oppdr.
403   Corydoras weitzmani 15   Callichthyidae  1 oppdr.
404   Betta coccina 15   Belontiidae  1 oppdr.
405   Cynodonichthys tenuis  Rivulidae  1 oppdr.
406   Lethrinops sp. "red cap"  Cichlidae  1 oppdr.
407   Xiphophorus meyeri  Poeciliidae  1 oppdr.
408   Nothobranchius thierryi  Aplocheilidae  1 oppdr.
409   Panaqolus maccus / Klovnepleco, L104, L162, LDA022 14   Loricariidae  1 oppdr.
410   Goodea atripinnis  Goodeidae  1 oppdr.
411   Aulonocara hansbaenschi  Cichlidae  1 oppdr.
412   Tropheops tropheops  Cichlidae  1 oppdr.
413   Laetacara araguaiae / sp. buckelkopf  Cichlidae  1 oppdr.
414   Lamprologus meleagris  Cichlidae  1 oppdr.
415   Apistogramma inconspicua  Cichlidae  1 oppdr.
416   Mikrogeophagus altispinosa / Boliviansk sommerfuglciklide 10   Cichlidae  1 oppdr.
417   Skiffia multipunctatus  Goodeidae  1 oppdr.
418   Hemiancistrus sp. l128 / Blue Ghost 20   Loricariidae  1 oppdr.
419   Planorbella trivolvis  Planorbidae  1 oppdr.
420   Xenoophorus captivus  Goodeidae  1 oppdr.
421   Chalinochromis popelini  Cichlidae  1 oppdr.
422   Xiphophorus kallmani  Poeciliidae  1 oppdr.
423   Maylandia xanstomachus  Cichlidae  1 oppdr.
424   Metriaclima sp. "elongatus chewere" / Chewere  Cichlidae  1 oppdr.
425   Betta bellica 10   Belontiidae  1 oppdr.
426   Geophagus sp. "tapajos orange head"  Cichlidae  1 oppdr.
427   Aulonocara maylandi  Cichlidae  1 oppdr.
428   Danionella translucida 17   Cyprinidae  1 oppdr.
429   Aspidoras sp. c035 / C035, Black Phantom    Callichthyidae  1 oppdr.
430   Rineloricaria microlepidogaster 17   Loricariidae  1 oppdr.
431   Apistogramma sp.  Cichlidae  1 oppdr.
432   Gambusia hispaniolae    Poeciliidae  1 oppdr.
433   Amphilophus alfari  Cichlidae  1 oppdr.
434   Cichlasoma bimaculatum  Cichlidae  1 oppdr.
435   Maylandia zebra  Cichlidae  1 oppdr.
436   Oligancistrus sp. l020 17   Loricariidae  1 oppdr.
437   Biotodoma cupido / Cupidociklide 16   Cichlidae  1 oppdr.
438   Ancistrus leucostictus / Bristlenose catfish 10   Loricariidae  1 oppdr.
439   Hemigrammus erythrozonus / Glødebåndstetra  Characidae  1 oppdr.
440   Pseudotropheus perspicax  Cichlidae  1 oppdr.
441   Chilatherina fasciata 10   Melanotaeniidae  1 oppdr.
442   Iodotropheus sprengerae  Cichlidae  1 oppdr.
443   Betta patoti 13   Belontiidae  1 oppdr.
444   Scriptaphyosemion geryi  Aplocheilidae  1 oppdr.
445   Tateurndina ocellicauda / Indianergoby  Eleotridae  1 oppdr.
446   Rineloricaria lanceolata 17   Loricariidae  1 oppdr.
447   Heterandria bimaculata  Poeciliidae  1 oppdr.
448   Xenotoca variata  Goodeidae  1 oppdr.
 
  Totalt 1788 oppdrett av 448 forskjellige arter i 35 familier

PDF