Meny Lukk

Resultatliste oppdrett

Oppdrettsår:

Dette er den foreløpige resultatlista for oppdrettskonkurransen i 2024.

Du kan også se en liste over alle fisk som er drettet i klubben her.

Premie for flest poeng i 2024:

🥇   Erik Johansen 125 poeng
🥈   Jan Gundersen 60 poeng
🥉   Per Christian Hasselgreen Jr. 40 poeng

Premie for flest oppdrett i 2024:

🥇   Erik Johansen 11 oppdrett
🥈   Bjørn Kristian Eide 11 oppdrett
🥉   Jan Gundersen 7 oppdrett

1: Erik Johansen

125 poeng på 11 oppdrett av samme familie

Corydoras hephaestus / Fireball Cory Callichthyidae 20 📷
Scleromystax cw147 Callichthyidae 14 📷
Corydoras boesemani Callichthyidae 12 📷
Corydoras oiapoquensis Callichthyidae 12 📷
Corydoras sp. cw037 / CW037 Callichthyidae 12 📷
Corydoras sipaliwini Callichthyidae 11
Corydoras sp. cw111 / CW111, Vulcan Cory, sp. "rio curua" Callichthyidae 10
Corydoras cw158 Callichthyidae 10
Corydoras hastatus / Dvergpansermalle Callichthyidae 8
Corydoras eversi / C065, Guarana Cory Callichthyidae 8
Corydoras cw169 Callichthyidae 8

2: Jan Gundersen

60 poeng på 7 oppdrett av 2 familier

Corydoras gracilis Callichthyidae 14 📷
Corydoras sp. c123 / C123 Callichthyidae 12 📷
Corydoras sipaliwini Callichthyidae 11
Corydoras sp. cw111 / CW111, Vulcan Cory, sp. "rio curua" Callichthyidae 10
Corydoras cw169 Callichthyidae 8
Xiphophorus hellerii / Sverddrager Poeciliidae 3
Limia vittata Poeciliidae 2

3: Per Christian Hasselgreen Jr.

40 poeng på 7 oppdrett av 4 familier

Priapella compressa Poeciliidae 8
Xiphophorus pygmaeus / Pygme Sverddrager Poeciliidae 8
Xiphophorus signum Poeciliidae 6
Ataeniobius toweri Goodeidae 6
Poecilia chica Poeciliidae 4
Cynodonichthys tenuis Rivulidae 4
Ancistrus sp. oppdrett Loricariidae 4

4: Ole Paulsen

35 poeng på 6 oppdrett av 3 familier

Channa orientalis Channidae 12 📷
Chindongo bellicosus Cichlidae 7
Anablepsoides limoncochae Rivulidae 5
Labeotropheus trewavasae Cichlidae 4
Cynodonichthys tenuis Rivulidae 4
Anablepsoides hartii Rivulidae 3

5: Bjørn Kristian Eide

30 poeng på 11 oppdrett av 8 familier

Aphyosemion bivittatum Aplocheilidae 4
Poecilia chica Poeciliidae 4
Cynodonichthys tenuis Rivulidae 4
Neoheterandria elegans Poeciliidae 4
Aphyosemion liberiense Aplocheilidae 4
Ameca splendens Goodeidae 3
Xenotoca eiseni Goodeidae 2
Neocaridina davidi / Sakura Atyidae 2
Melanoides tuberculata / Malaysisk sandsnegle, Malawi snegle Thiaridae 1
Physa acuta / Blæresnegle Physidae 1
Planorbis corneus / Rød posthornsnegle Planorbidae 1

6: Frode Nyborg

28 poeng på 7 oppdrett av 6 familier

Melanotaenia parva Melanotaeniidae 10
Hyphessobrycon pulchripinnis / Sitrontetra Characidae 9
Poecilia reticulata / Guppy Poeciliidae 2
Poecilia wingei / Endlers guppy Poeciliidae 2
Clea helena / Asiatisk jegersnegle Buccinidae 2
Neocaridina davidi / Sakura Atyidae 2
Melanoides tuberculata / Malaysisk sandsnegle, Malawi snegle Thiaridae 1